Nová séria sušičov Dragon Heart

winterspace, s.r.o. prichádza na trh s novinkou DragonHeart (Dračie srdce)

DragonHeart sú prenosné turbo sušiče s extrémnym prietokom ohrievaného vzduchu.
Sušiče sa vyznačujú pevnou nitovanou konštrukciu s dôrazom na použitie ľahkých materiálov ako sú plasty a hliník. V zloženom stave tvoria sušiče kompaktný celok o veľkosti bežnej krabice, čím je uľahčené ich prenášanie.

DragonHeart_Glove dryer 12
Každý kto hrá hokej pozná ten nepríjemný pocit po navlečení mokrých a prepotených rukavíc. A tak na základe požiadaviek z hokejových klubov prinášame našim klientom riešenie v podobe prenosného turbo sušiča rukavíc DragonHeart_Gloves dryer 12. Zariadenie je primárne určené na sušenie hokejových rukavíc v prestávkach medzi tretinami. Sušič dokáže za 15-minút vysušiť až 12 párov rukavíc. Tieto vlastnosti predurčujú DragonHeart_Glove dryer 12 za užitočného pomocníka pre hokejové tímy pri hre vonku i doma.

 

 

 

 

 

 

 

 

DragonHeart_Boot dryer 8
Výkon povolania v exteriéri za každého počasia kladie nároky na vybavenosť pracovných skupín. Práca v premočenej obuvi alebo rukaviciach pracovnému výkonu rozhodne neprospieva. A preto dalším výrobkom zo série DragonHeart je prenosný turbo sušič obuvi a rukavíc Boot dryer 8. Sušič dokáže za 30-minút vysušiť až 8 párov obuvi alebo rukavíc. Zariadenie je primárne určené pre pracovné skupiny v priemysle, najmä v oblasti: údržby ciest, vodohospodárstva, lesného hospodárstva, stavebníctva, … S maximálnym príkonom do 1,6 kW je možné DragonHeart_Boot dryer 8 napojiť na elektrocentrálu, čo ho predurčuje na použitie v teréne, všade tam kde nie je dostupná elektrická sieť.